5 sprawdzonych sposobów na powiększenie biustu

Sposób 1: Tabletki na powiększenie piersi

tabletki

Skuteczność: 6/7

Łatwość: 7/7

Cena: 3/7

Opis metody:

Ponieważ chirurgiczne zabiegi powiększania piersi obciążone są dużym ryzykiem oraz wysokim kosztami, dlatego coraz większa ilość kobiet decyduje się na powiększanie piersi z zastosowaniem tabletek powiększających piersi. Skuteczność tego rozwiązania potwierdzono w wielu niezależnych laboratoriach. W trakcie badań wykazano, że naturalne fitoestrogeny charakteryzują się wysoką skutecznością w nieinwazyjnym powiększaniu piersi. Wysoka skuteczność tabletek powiększających biust Push Up 2 wynika przede wszystkim z unikalnej, opracowanej przez wykwalifikowanych naukowców formuły, która pozwala na uzyskanie zadowalających efektów w stosunkowo krótkim czasie. Obserwując tendencje rynkowe możemy z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że naturalne preparaty zawierające w swoim składzie ekstrakty roślinne, mogą się okazać w niedługiej przyszłości jedyną skuteczną, nieinwazyjną metodą powiększania piersi, po którą będzie sięgało coraz większa liczba kobiet.    

Sposób 2: Gimnastyka korygująca kształt piersi

czwiczenie-miesni-klatki-piersiowej

Skuteczność: 4/7

Łatwość: 2/7

Cena: 5/7

Opis metody:

Czy istnieją ćwiczenia poprawiające kształt i wielkość piersi? Oczywiście, że tak! Wprawdzie gruczoły nie zbudowane są z tkanki mięśniowej, którą można by było rozbudować, natomiast bezpośrednio pod piersiami znajduje się tkanka mięśniowa, którą można odpowiednio ukształtować, aby osiągnąć efekt pełnych piersi. Ćwiczenia warto stosować w połączeniu z kuracją farmakologiczną, ponieważ jedynie kompleksowe rozwiązania mogą się przyczynić do osiągnięcia efektu powiększenia piersi prowadzącego do wyeksponowania biustu. Należy pamiętać o tym, aby trening nie był ukierunkowany  na spalanie tkanki tłuszczowej, ponieważ wówczas istnieje prawdopodobieństwo, zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, która tak naprawdę jest odpowiedzialna za kształt i rozmiar piersi.  

Sposób 3: Masaż piersi dwa razy dziennie oliwą z oliwek

masaz-oliwka-z-oliwek

Skuteczność: 1/7

Łatwość: 6/7

Cena: 2/7

Opis metody:

Masaż piersi jest dla wielu kobiet nie tylko czynnością przyjemną, ale według niektórych źródeł korzystnie wpływa na kształt i rozmiar piersi. Masaż piersi można wykonywać z zastosowaniem kremów i balsamów poprawiających jędrność piersi. Wielu dystrybutorów oferuje akcesoria przeznaczone do masażu piersi. Powiększanie piersi z zastosowaniem technik masażu uważa się za metodę nieskuteczną, ponieważ gruczoły mleczne nie są zbudowane z tkanki mięśniowej, która mogłaby prowadzić do zwiększenia wielkości piersi, niemniej jednak wiele kobiet chwali sobie tę metodę i uważa, że jest skuteczna.  

Sposób 4: Właściwe odżywianie i sen

odzywianie-sen

Skuteczność: 3/7

Łatwość: 6/7

Cena: 3/7

Opis metody:

Wprawdzie wielkość piersi utrzymuje się na podobnym poziomie przez większość życia, ale na przykład wahania hormonalne związane z menstruacją prowadzą do krótkotrwałej zmiany objętości piersi. Podobnie jest w przypadku niewłaściwej diety lub fizycznego przemęczenia. W takich sytuacjach organizm skupia się przede wszystkim na dostarczeniu związków niezbędnych dla utrzymania organizmu w odpowiedniej kondycji. Tabletki zawierające ekstrakty roślinne o działaniu estrogenowym są w stanie ustabilizować poziom hormonów a tym samym zwiększają objętość biustu. Sen i odpoczynek są także niezwykle istotnym elementem, który przyczynia się do osiągnięcia przez organizm stanu równowagi, niezbędnego dla utrzymania gospodarki hormonalnej organizmu na właściwym poziomie.  

Sposób 5: Pompka próżniowa

pąpka próżniowa na powiększanie biustu

Skuteczność: 2/7

Łatwość: 1/7

Cena: 7/7

Opis metody:

Pompki próżniowe wykorzystywane w celu zwiększenia rozmiaru piersi były najlepiej sprzedającym się produktem w tym segmencie dopóki nie pojawiły się tabletki na powiększanie piersi. Pompki próżniowe są naszym zdaniem jedną z najmniej skutecznych metod wykorzystywanych przez kobiety w celu powiększenia biustu. Ta dość kontrowersyjna metoda proponowana przez niektórych dystrybutorów może się przyczynić co najwyżej do wystąpienia obrzmień i siniaków, które niestety nie nadają kobiecym piersią atrakcyjnego wyglądu. Zdecydowanie odradzamy stosowania tej metody.

^

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *