Mam 38 lat i jestem już 2 lata po alloplastyce biodra. Wstawiono mi protezę głowy kości udowej z czepieniem mocującym w kości udowej i panewka w kość miednicy. Operowany dnia 19. 04.2004 r. Zastosowano protezę firmy Johnson & Johnson. Moja choroba zaczęła się w wieku 14 lat. Choroba Perthesa (niedokrwienie głowy kości udowej) Trafiłem wtedy na oddział ortop. Dziecięcej w Warszawie przy ul. Lindleya, obecny "Dzieciątka Jezus". Założono mi gips na obie nogi z kijem odwodzącym je od siebie, tzn. byłem rozkraczony przez kilka miesięcy ha ha (miałem tylko jeden chory staw lewej nogi) Przeleżałem tam trochę na wyciągu (troche-3 m ies.) i odesłano mnie do domu. Po roku zdjęto gips i kolejnych 8 mies. latałem w aparacie odciążającym (metalowe szyny) ale już latałem i do szkoły chodziłem. Nie miałem operacji. Po tym czasie powróciłem do normalnego życia, ale z bólami biodra, bo głowa kości była starta ok. 1.5cm. i proces zwyrodnieniowy w niej postępował, a operacja była kwestią czasu. Utykałem na nogę , bo była krótsza i często mnie bolała, ale założyłem dość szybko rodzinę, podjąłem prace i żyłem z tym bólem. Z racji wykonywanej pracy miałem stały kontakt z lekarzami i od wszystkich słyszałem, ze trzeba czekać z operacja jak najdłużej. Czekałem wiec do czasu, gdy ból nie pozwalał pracować, a zastrzyki przeciwbólowe robiłem sobie sam hi hi.

W końcu zapisałem się na konsultacje do prof. Góreckiego (szefa oddz. Ortopedii, CSK przy Lindleya) w prywatnej spółdzielni lekarskiej. Prof. Górecki super człowiek i mam wielki dług wdzięczności. Tam dowiedziałem się, ze operować już czas a, że zdecydowany już byłem, wiec od razu zapisałem się w kolejkę oczekujących. Po dość krótkim czasie, zważywszy na normalny czas oczekiwania ok..2 lat, zostałem zakwalifikowany do zabiegu operacyjnego wszczepienia całkowitej endoprotezy stawu biodrowego.

Operacje miałem wykonana po paru dniach pobytu w szpitalu. Warta polecenia jest autotransfuzja krwi. Jest to oddawanie własnej krwi dla siebie na parę tygodni przed planowana operacja, jeśli zdrówko na to pozwala. Moje pozwalało i miałem 2 jednostki własnej krwi zdeponowane w szpitalnym punkcie Krwiodawstwa. Zabieg operacyjny przebiegł bez komplikacji i 3 dni po nim stawiałem już pierwsze kroki o kulach, a po 7 dniach (tryb przyspieszony) wypisany zostałem do domu. Po 3 mies. po operacji chodziłem już bardzo dobrze o jednej kuli a po 5 mies. odstawiłem kule druga (choć w zaleceniach miałem z nią chodzić przez 6mies.) 2 mies. po operacji jeździłem już samochodem za kierownica w długie trasy, po 5 mies. robiłem już wiele więcej niż zdrowy rozsądek nakazywał. 9 mies. zwolnienia L4 i 6 mies. zasiłku rehabilitacyjnego wystarczyło mi na pełen powrót do zdrowia i do pracy. Pracuje co jakiś czas obciążając biodro większym ciężarem, co nie jest wskazane, ale nie mam żadnych niepokojących objawów ze strony biodra. Na moje pytanie w ZUS-się o ewentualne staranie się o rentę, dostałem jednoznaczna odpowiedź, ze operacja to forma leczenia a, ze była udana to jestem zdrowy hi hi. Bałem się trochę powrotu do pracy , do obciążeń stawu, teraz wiem, że nie potrzebnie. Chciałem tu wyrazić swój podziw i uznanie dla CSK w Warszawie ul. Lindleya i oddz. Ortopedycznego, iż mimo ograniczonych funduszy i w trochę już archaicznych warunkach, potrafią robić tak dużo kosztownych operacji. Jestem wdzięczny lekarzom i całemu personelowi szpitala. Z cała pewnością w/w szpital wart jest polecenia.

Co byście powiedzieli na informację, że pijąc każdego dnia poranną filiżankę kawy, zbędne kilogramy uciekałyby z Naszego ciała jak nieproszeni goście, równolegle chroniąc Nas przed wieloma przypadłościami i dodając Nam energii na całkowity dzień? Otóż jest to możliwe, pod warunkiem, iż ta kawa będzie zielona i że będziemy pić ją regularnie.

Skąd się bierze kwas chlorogenowy występujący w CGA800?

 Zielona kawa to najzwyklejsze ziarna kawy, których obróbka zakończyła się przed procesem palenia. Ponieważ w ziarnach nie zaszedł jeszcze proces pirolizy, jest to nie mają one takiego aromatu i smaku. Niezmieniona wydaje się za to zawartość kofeiny. Różni się naturalnie kolorem, jest sporo jaśniejsza niż jej palona siostra. Stąd właśnie nazwa, bowiem niektóre odmiany kawy mają lekko zielony odcień. Niepalona, zielona kawa ma posmak znacznie łagodniejszy, dużo bardziej kwaskowaty i prawie całkowicie pozbawiony goryczki.

 Otóż nieco przez przypadek objawiło się, że zielona kawa zawiera bardzo dużo kwasu chlorogenowego (ACG), który jest fenolokwasem. Związek ten wydaje się być ważnym elementem metabolizmu roślin, a na dodatek okazał się nadzwyczaj silnym antyutleniaczem. Ma też silne cechy bakteriobójcze. Obecnie na rynku pojawiły się nowe tabletki na odchudzanie CGA800, których podstawowym składnikiem jest wspomniany kwas chlorogenowy.

CGA800- synergia kwasu chlorogenowego i kofeiny

Ale sam kwas chlorogenowy był taki ważny. Jak odkryli azjatyccy naukowcy, znacznie istotniejsze były skutki jego połączenia z kofeiną. Otóż kofeina oraz kwas chlorogenowy, występujące razem mają niezwykle ciekawe działanie - obniżają dość znamiennie stopień przyswajania cukru z pokarmu oraz zmniejszają możliwość przechowywania przyswojonego cukru przy organizmie, a tym samym hamuje tworzenie się tkanki tłuszczowej. Za sprawą systematycznemu spożywaniu takiej kawy możemy obniżyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie na temat około 15-30%. Faktycznie duży rozrzut wynika z kilku różnorodnych badań, które wskazywały na różny stopień utraty tłuszczów. Ogólnie jednak badania te wykazały, że przyszło istotne statystycznie obniżenie zawartości tłuszczu w organizmie, w porównaniu spośród grupą kontrolną, która dostawała placebo.

Najnowsze badania CGA800

W Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii substancje wzbogacające o działaniu prozdrowotnym często określa się mianem nutraceutyków (nutraceuticals).

Uczestniczą one w procesach naprawczych oraz adaptacyjnych ustroju, mają możliwość działać profilaktycznie, a niekiedy leczniczo przy różnych chorobach.

Ostatnie z badań odnośnie zielonej kawy pozostało opublikowane w styczniu bieżącego roku poprzez Joe Vinsona oraz kolegów z uniwersytetu w Scranton. Było ono dosyć w szerokim zakresie omawiane w rodzimych i zagranicznych środowiskach. Badanie zostało zrealizowane na grupie 16 osób (8 kobiet i 8 mężczyzn) w wieku od 22 do 46 lat. Czas odbywania się całego eksperymenty wynosił 22 tygodnie. W trakcie jego trwania mierzono wagę uczestników, ich BMI, procentowy wkład tkanki tłuszczowej oraz tętno i nacisk. Co istotne, wszyscy uczestnicy eksperymentu mieli nadwagę - wartość BMI w obszarach 28. Zadbano o to, aby ani jedna z osób nie brała leków oddziałujących na masę ciała w ciągu 6 miesięcy poprzedzających badanie. Wyciąg zielonej kawy na temat komercyjnej nazwie CGA800 wykorzystywany w badaniu został dostarczony przez zewnętrzną firmę - był on standaryzowany na zawartość kwasu chlorogenowego (45, 9%). Sam przebieg eksperymentu był następujący: badanych podzielono na trzech grupy (dwie według 6 osób, 1-a 4 osoby), według czym w ciągu 22 tygodni wszystkim trzem grupom podawano placebo, niską dawkę GCA (700mg) oraz dużą dawkę GCA (1050mg). Każda z grup przyjmowała te 3 preparaty w innej kolejności - jakikolwiek przez 6 tygodni. Pomiędzy poszczególnymi stopniowo występowały dwutygodniowe spacji oczyszczające, które posiadały zapewnić, że mieszanka został już zdjęty z organizmu. Pomiary wcześniej wymienionych parametrów wykonywano sześciokrotnie - po każdym kroku przyjmowania preparatu i etapach oczyszczania. Rezultaty, które uzyskano najlepiej zobrazować wykresem. Wszelka linia łamana odpowiada 1 z grup. Przy legendzie określona jest kolejność przyjmowania mieszanin ("HD" - duża dawka GCA, "LD" - niska dawka GCA, "PL" - placebo). "WO" oznacza okresy oczyszczające.

Przemiany wagi badanych w trakcie

Jak widać uzyskane wyniki wskazują na utratę wagi w trakcie przyjmowania kwasu chlorogenowy i CGA800. Można dostrzec również różnice w utracie wagi w stosunku do przyjmowanej dawki. W ramach parametrów takich jak rejestr BMI oraz procentowa zawartość tkanki tłuszczowej dane również pokazują spadki w przypadku przyjmowania GCA. Uzyskane rezultaty są według badaczy istotne statystycznie. U żadnego z badanych nie zanotowano wyników ubocznych.

Dlaczego warto kupić magiczne CGA800?

Dodatkowo poniższa mieszkanka (kofeina+ kwas chlorogenowy) ma korzystny wpływ na czyszczenie organizmu z toksyn - tutaj przynosi znać o samemu głównie działanie kwasu chlorogenowego. Nie aż do pogardzenia dla ciała i ducha będzie także ogromna ilość antyoksydantów, zawarta w tym kwasie. Można chyba uznać zieloną kawę za w dużym stopniu zdrowszą odmianę napojów pobudzających. Niektóre pochodzenia wspominają również, iż zielona kawa posiada działanie zapobiegawcze oraz obniża zarówno niebezpieczeństwo zachorowania na cukrzycę (typ 2) jak i ryzyko wystąpienia kamieni żółciowych u mężczyzn. Odnotowano też sporo przypadków zmniejszanie się celulitu.

Kwasy ferulowy i kawowy są określane jako katalizatory ujemne rozwoju raka. Ostatnio odkryto, że 8-5-dihydrobenzofurany pochodzące z kwasów ferulowego oraz kawowego wykazują cytotoksyczny efekt w stosunku do komórek białaczki, raka okrężnicy i sutka, co może być przełomem w badaniach.

W doświadczeniach na ssakach wykazano wysoką efektywność kwasu chlorogenowego w charakterze środka ochronnego komórek wątroby przeciwko skażeniu czterochlorkiem węgla (CCL4) i izotopami kobaltu i kadmu, które są obecne w otoczeniu w zwiększonej liczbie po katastrofie elektrowni atomowej przy Czarnobylu. Ponadto wydaje się być on silnym środkiem przeciwzapalnym, hamuje przemiany kwasu-aminomasłowego (GABA) przy ośrodku współczulnym.

CGA800 dla zdrowia...

Na podstawie obecnego poziomu wiedzy z chemii i biologii można ustalić, że roślinne mieszaniny przeciwnowotworowe, tzw. chemioprewencyjne, mogą wzmacniać przyrodnicze mechanizmy ochrony przed zgubnym szokiem tlenowym i chemicznym. Dzięki cechom przeciwutleniającym wielu polifenoli możliwa jest bezpośrednia neutralizacja i wydalenie chemicznych utleniaczy, wolnych rodników oraz kancerogenów środowiskowych oraz tym samym niedopuszczenie do nieodwracalnych uszkodzeń DNA. W świetle tych faktów zalecane wydaje się być spożywanie produktów zasobnych w polifenole przy zapobieganiu zachorowaniom dzięki choroby sercowo-naczyniowe bądź nowotwory. Niestety dieta współczesnego człowieka wydaje się ciągle jeszcze uboga w te drogocenne substancje…Dlatego dobrą decyzją jest wzbogacenie swojej diety w codzienną dawkę kwasu chlorogenowego w postaci wygodnej kapsułki CGA800.

Przed wyjazdem na wakacyjny urlop większość kobiet pragnie zrzucić choćby symboliczną ilość kilogramów. Z faktu tego korzystają przede wszystkim dystrybutorzy pseudonaukowych opracowań oraz wszelkiego rodzaju tabletek na odchudzanie. Okazuje się jednak, że odchudzanie może być niezwykle skuteczne bez uciekania się do jakichkolwiek drakońskich metod – wystarczy stosować się do poniższych wskazówek.

1. Nie pomijaj śniadania

Śniadanie uważane jest przez dietetyków za jeden z kluczowym dla normalnego funkcjonowania organizmu posiłków. Kalorie spożyte przed wyjściem do pracy dostarczają organizmowi energii na wiele godzin i nie zachodzi konieczność podjadania słodyczy do pory obiadowej. Według badań opublikowanych przez amerykańskich naukowców aż siedemdziesiąt osiem procent ludzi, którzy w ramach diety nie pomijali śniadania, utrzymało swoją wagę po zakończeniu kuracji odchudzającej przez okres ponad roku.

Jeśli nie masz w zwyczaju spożywać śniadania lub Twój organizm nie jest przyzwyczajony do wczesnych posiłków, powinnaś bezwzględnie to zmienić. Nie nakłaniamy rzecz jasna do radykalnych zmian z dnia na dzień. Zacznij od niewielkich porcji, może to być banan, tost lub kromka pełnoziarnistego pieczywa. Po pewnym czasie zauważysz, że Twój organizm dopomina się porannej porcji energii i nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować bez spożycia tego posiłku. Musisz także wiedzieć, że osoby, które regularnie jadają śniadania wysokobiałkowe mają znacznie mniejsze tendencje do podjadania w ciągu dnia.

2. Podjadanie w ciągu dnia? Czemu nie, ale z rozsądkiem!

Przekąski między posiłkami są odradzane przez większość poradników dietetycznych, ale naprawdę niewielka liczba takich publikacji precyzuje termin „przekąska”. Dla osób otyłych luz z nadwagą przekąską mogą być solone czipsy, batonik etc., ale ponieważ chcesz się zaliczać do grona osób odchudzających się, dlatego Twoją przekąskę powinny stanowić produkty dostarczające organizmowi konkretnych korzyści. Masz niedosyt po niezbyt obfitym obiedzie? Zjedz garść orzechów, jabłko, kawałek nisko tłuszczowego sera, jogurt. Niech przysmakiem będą dla Ciebie produkty o niewątpliwych korzyściach prozdrowotnych!

3. Dieta monopokarmowa? Zdecydowanie NIE!

Wśród polecanych przez niektórych lekarzy a nawet dietetyków diet, które pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów można się natknąć na takie, których idea polega na odrzuceniu pewnych grup żywnościowych i skupieniu się na zwiększonym spożyciu innych. Nie będziemy oczywiście pisali o konkretnych dietach, ponieważ nie jest naszym celem promowanie jakiegokolwiek stylu odżywania poza zdrowym, dlatego zamiast rezygnować z konkretnych posiłków zacznij stosować produkty o jak najmniejszym stopniu przetworzenia. Zwiększ ilość owoców i warzyw, ale nie rezygnuj z niezdrowego kotleta. Postaraj się w taki sposób zbilansować swoją dietę, aby produktów przyspieszających materię lub pełniących funkcję wypełniaczy było jak najwięcej – ale nie popadaj w skrajność! Warto także stosować supelementację minerałów i witamin, ponieważ w ten sposób można doprowadzić organizm do równowagi i sprawić, by proces odchudzania był znacznie bardziej efektywny.

4. Błonnik jest Twoim sprzymierzeńcem!

Dobroczynne właściwości błonnika w procesie odchudzania były przez wiele lat niedoceniane, ale najnowsze badania wskazują, że efektywne odchudzanie nie ma szans powodzenia jeśli w diecie nie pojawią się naturalne substancje wypełniające, czyli właśnie błonnik. W opracowaniach dotyczących różnych sposobów na pozbycie się kilku kilogramów można znaleźć informacje o osobach, których waga zdecydowanie spadła po zwiększeniu ilości błonnika w codziennej diecie. Osoby otyłe spożywają niestety bardzo mało pokarmów zawierających błonnik, który de facto jest nieocenionym sprzymierzeńcem w walce z nadwagą i otyłością.

5. Dieta oczyszczająca – nie daj się zwieść!

Wśród lansowanych przez niektóre koncerny farmaceutyczne sposobów na skuteczne odchudzanie, można znaleźć także takie, które nakłaniają do stosowania tzw. diet oczyszczających. Taka dieta jest zazwyczaj oparta o niskobiałkowe i niskokaloryczne pokarmy, przyjmowane w formie zmiksowanych papek lub koktajli. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że dieta cud nie istnieje. Niedobory pokarmowe, na które narażony jest podczas takiej diety organizm szybko zostaną zrekompensowane a waga błyskawicznie wróci do stanu sprzed kuracji. Jeśli naprawdę chcesz oczyścić organizm przygotuj sobie kilka razy w tygodniu koktajl owocowy z mlekiem migdałowym – naprawdę nic więcej nie jest potrzebne!

6. Posiłek nieprzetworzony jest znacznie bardziej sycący!

Ponownie musimy odwołać się do badań amerykańskich naukowców, którzy analizowali szybkość wystąpienia stanu głodu. Grupie badawczej podawano jabłko w trzech stanach przetworzenia – jako nieprzetworzony owoc, mus jabłkowy lub sok jabłkowy. Każdy posiłek cechował się identyczną zawartością jakościową i ilościową kalorii. W wyniku badań okazało się, że osoby spożywające jabłko pod postacią soku znacznie szybciej odczuwały potrzebę ponownego spożycia posiłku. Wniosek wydaje się być oczywisty – nie przetwarzaj, gryź!

7. Nie zapominaj o wodzie!

Prawdopodobnie wiele osób zastanawia się czy spożywa dostateczną ilość wody. Ponieważ według różnych specjalistów dzienne dawki spożycia wody zawierają się w dość szerokich widełkach, dlatego chcielibyśmy przedstawić znacznie łatwiejszy sposób. O tym czy spożywasz dostateczną ilość wody może świadczyć barwa Twojego moczu – im jaśniejsza barwa tym stopień nawodnienia organizmu lepszy. Według jednego z badań, do którego udało nam się dotrzeć wynika, że osoby, które piły przynajmniej 1 litr wody dziennie schudły w ciągu roku średnio o 203 kilogramy.

Powyższy artykuł prezentuje tylko najbardziej oczywiste metody, które mogą przyczynić się do znacznie efektywniejszego odchudzania. Oczywiście ziołowe tabletki odchudzające i inne suplementy diety pozwolą Ci schudnąć znacznie szybciej, ale zauważ ile możesz zrobić bez większego wysiłku, by osiągnąć wymarzoną wartość współczynnika BMI.

1 Spożycie kawy może obniżać ryzyko choroby Alzheimera i Parkinsona. Wiele badań naukowych sugerują pijące kawy mieli się do 60 procent niższe ryzyko choroby Alzheimera i otępienia, i może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka Parkinsona.

 

2 Kawa zawiera znaczną ilość składników odżywczych i przeciwutleniaczy. Filiżanka kawy zawiera 6% zalecanego dziennego spożycia (RDA) na kwas pantotenowy (witamina B5), 11% RDA dla ryboflawiny (witamina B2), 2% RDA dla niacyny (B3) i tiaminy (B1) , 3% RDA dla potasu i manganu. Więc kawa zawiera duże ilości przeciwutleniaczy. Kawa jest największym źródłem przeciwutleniaczy w zachodniej diecie, pokonując zarówno owoce i warzywa.

 

3 Surowe, nieprażonych zielone ziarna kawy powstrzymywanie substancją zwaną kwas chlorogenowy. Badania przeprowadzone przez dr Joe Vinson z University of Scranton wskazuje suplementy z surowego ziarna kawy zielonej zawierających kwas chlorogenowy może pomóc ludziom schudnąć. Badania badania Vinson ogłosił w 2012 osiągnięte tydzień średnio ponad 17 funtów odchudzania wśród 16 uczestników badania nad 22-ta Badanie było małe badanie pilotażowe finansowane przez spółkę nie sprawia składniki zielonej diety kawy. Kliknij tutaj http://healthfoodpost.com/green-coffee-extract/

 

4 Kawa może pomóc walczyć depresji. Wspólne badania z National Institutes of Health (NIH) i AARP odkrył nie ludzie, którzy pili cztery filiżanki kawy dziennie były o 10 procent mniej narażone na depresję, niż ludzi, którzy nie piją kawy.

 

5 Kawa może być dobre dla wątroby. Regularne spożywanie kawy było związane z mniejszym ryzykiem choroby autoimmunologicznej wątroby zwanym podstawowym stwardniające zapalenie dróg żółciowych (PSC), Accor ding badań przeprowadzonych przez naukowców Mayo Clinic prezentowanych na niedawnej Digestive Disease Week 2013 konferencji w Orlando na Florydzie. I Accor ding naukowców z Kasier Permanente w Oakland, California picia jak najmniej jedną filiżankę kawy dziennie może pomóc chronić od chorób wątroby spowodowanych wpływem alkoholu, Accor ding do opublikowanych badań. Osoby, które piją jedną filiżankę kawy wynosi 20% mniej prawdopodobny mieć marskości, niż tych, którzy nie piją kawy. Donoszą ochronne Zwiększa życie z więcej kawy, którą pijemy. Ludzie, którzy piją dwa lub trzy filiżanki dziennie są o 40% mniej narażone na marskość wątroby, a Ci, którzy piją cztery lub więcej filiżanek są 80% mniej prawdopodobne stają się dotknięty chorobą.

 

6 Kwas chlorogenowy w surowych, zielonych ziaren kawy, może zatem mieć wpływ na cukrzycę typu 2. Dr Vinson nie dalszych badań, w 2013 ogłosił udało się chlorogenowy suplementów kwasu mogą być użyteczne w leczeniu i zapobieganiu cukrzycy typu 2, które dotyka około 26 milionów Amerykanów. Vinson Omówiono to w prezentacji na 245-gi Zgromadzenia Narodowego i ekspozycją American Chemical Society w Nowym Orleanie, w kwietniu 2013 roku. To wstępne badania i potrzebne są dalsze badania. Dodatkowe informacje o kwas chlorogenowy z zielonych ziaren kawy można znaleźć klikając tutaj http://healthfoodpost.com/green-coffee-extract/chlorogenic-acid-green-coffee/

 

7 Kawa może uczynić nas mądrzejszymi. Wiele kontrolowanych placebo badali wpływ kofeiny na mózg, pokazując nie kofeina może poprawić nastrój, czas reakcji, pamięć, czujność i ogólne funkcje poznawcze. Kofeina w kawie blokuje działanie hamującego neuroprzekaźnika zwanego adenozyny. Blokując działanie hamujące adenozyny zwiększa kofeiny neuronalnych w mózgu i uwalnianie innych neuroprzekaźników, takich jak dopamina i noradrenalina.

Sposób 1: Tabletki na powiększenie piersi

tabletki

Skuteczność: 6/7

Łatwość: 7/7

Cena: 3/7

Opis metody:

Ponieważ chirurgiczne zabiegi powiększania piersi obciążone są dużym ryzykiem oraz wysokim kosztami, dlatego coraz większa ilość kobiet decyduje się na powiększanie piersi z zastosowaniem tabletek powiększających piersi. Skuteczność tego rozwiązania potwierdzono w wielu niezależnych laboratoriach. W trakcie badań wykazano, że naturalne fitoestrogeny charakteryzują się wysoką skutecznością w nieinwazyjnym powiększaniu piersi. Wysoka skuteczność tabletek powiększających biust Push Up 2 wynika przede wszystkim z unikalnej, opracowanej przez wykwalifikowanych naukowców formuły, która pozwala na uzyskanie zadowalających efektów w stosunkowo krótkim czasie. Obserwując tendencje rynkowe możemy z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że naturalne preparaty zawierające w swoim składzie ekstrakty roślinne, mogą się okazać w niedługiej przyszłości jedyną skuteczną, nieinwazyjną metodą powiększania piersi, po którą będzie sięgało coraz większa liczba kobiet.    

Sposób 2: Gimnastyka korygująca kształt piersi

czwiczenie-miesni-klatki-piersiowej

Skuteczność: 4/7

Łatwość: 2/7

Cena: 5/7

Opis metody:

Czy istnieją ćwiczenia poprawiające kształt i wielkość piersi? Oczywiście, że tak! Wprawdzie gruczoły nie zbudowane są z tkanki mięśniowej, którą można by było rozbudować, natomiast bezpośrednio pod piersiami znajduje się tkanka mięśniowa, którą można odpowiednio ukształtować, aby osiągnąć efekt pełnych piersi. Ćwiczenia warto stosować w połączeniu z kuracją farmakologiczną, ponieważ jedynie kompleksowe rozwiązania mogą się przyczynić do osiągnięcia efektu powiększenia piersi prowadzącego do wyeksponowania biustu. Należy pamiętać o tym, aby trening nie był ukierunkowany  na spalanie tkanki tłuszczowej, ponieważ wówczas istnieje prawdopodobieństwo, zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, która tak naprawdę jest odpowiedzialna za kształt i rozmiar piersi.  

Sposób 3: Masaż piersi dwa razy dziennie oliwą z oliwek

masaz-oliwka-z-oliwek

Skuteczność: 1/7

Łatwość: 6/7

Cena: 2/7

Opis metody:

Masaż piersi jest dla wielu kobiet nie tylko czynnością przyjemną, ale według niektórych źródeł korzystnie wpływa na kształt i rozmiar piersi. Masaż piersi można wykonywać z zastosowaniem kremów i balsamów poprawiających jędrność piersi. Wielu dystrybutorów oferuje akcesoria przeznaczone do masażu piersi. Powiększanie piersi z zastosowaniem technik masażu uważa się za metodę nieskuteczną, ponieważ gruczoły mleczne nie są zbudowane z tkanki mięśniowej, która mogłaby prowadzić do zwiększenia wielkości piersi, niemniej jednak wiele kobiet chwali sobie tę metodę i uważa, że jest skuteczna.  

Sposób 4: Właściwe odżywianie i sen

odzywianie-sen

Skuteczność: 3/7

Łatwość: 6/7

Cena: 3/7

Opis metody:

Wprawdzie wielkość piersi utrzymuje się na podobnym poziomie przez większość życia, ale na przykład wahania hormonalne związane z menstruacją prowadzą do krótkotrwałej zmiany objętości piersi. Podobnie jest w przypadku niewłaściwej diety lub fizycznego przemęczenia. W takich sytuacjach organizm skupia się przede wszystkim na dostarczeniu związków niezbędnych dla utrzymania organizmu w odpowiedniej kondycji. Tabletki zawierające ekstrakty roślinne o działaniu estrogenowym są w stanie ustabilizować poziom hormonów a tym samym zwiększają objętość biustu. Sen i odpoczynek są także niezwykle istotnym elementem, który przyczynia się do osiągnięcia przez organizm stanu równowagi, niezbędnego dla utrzymania gospodarki hormonalnej organizmu na właściwym poziomie.  

Sposób 5: Pompka próżniowa

pąpka próżniowa na powiększanie biustu

Skuteczność: 2/7

Łatwość: 1/7

Cena: 7/7

Opis metody:

Pompki próżniowe wykorzystywane w celu zwiększenia rozmiaru piersi były najlepiej sprzedającym się produktem w tym segmencie dopóki nie pojawiły się tabletki na powiększanie piersi. Pompki próżniowe są naszym zdaniem jedną z najmniej skutecznych metod wykorzystywanych przez kobiety w celu powiększenia biustu. Ta dość kontrowersyjna metoda proponowana przez niektórych dystrybutorów może się przyczynić co najwyżej do wystąpienia obrzmień i siniaków, które niestety nie nadają kobiecym piersią atrakcyjnego wyglądu. Zdecydowanie odradzamy stosowania tej metody.

^

Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych ma ogromnie znaczenie w aspekcie równowagi kwasowo-zasadowej

naszego organizmu. Oto kilka podstawowych zasad prawidłowego żywienia :

- spozywać 5 posiłków dziennie w regularnych ostępach czasu

- nie podjadać pomiędzy posiłkami

- ostatni posiłek zjadać co najmniej 3 godziny przed snem

- posiłki w ciągu dnia powinny być niewielkiej objętości, jednak wysokiej jakości

- spożywać produkty świeże, unikając przetworzonych tj: biała mąka, cukier, biały ryż, białe pieczywo, ciasteczka, słodycze,

- nie popijać w trakcie jedzenia

- spożywanie odpowiedniej ilości żywności zasadotwórczej (głównie warzywa i owoce)

- ograniczyć spożycie żywności kwastwórczej (zboża, skrobia, cukier)

- spożywanie dużej ilości niegazowanej wody mineralnej - około 2,5 litra dziennie

- nie łączyć produktów białkowych (mięsa, mleka, sera) ze skrobią (zboża, ziemniaki, ryż, kukurydza,)

- unikać spożywania soków z kartonów, coca-coli i innych słodzonych napojów gazowanych

do opisu skutecznych tabletek odchudzających.

Główną przyczyną zakwaszenia organizmu, a co za tym idzie otyłości i innych chorób jest spożywanie żywności kwasotwórczej w głównej

mierze zbóż, skrobi, cukru, kawy oraz soków pasteryzowanych i słodyczy. Organizm ze względu na ograniczone zdolności gromadzenia

węglowodanów, przekształca je w tłuszcz. Nadmierna konsumpcja cukru nie dopuszcza również do wykorzystania zapasów tłuszczu i zamiany

ich w energię, gdyż insulina blokuje dwa enzymy konieczne do ich spalania, co powoduje dalsze przybieranie na wadze.

Osoby odchudzające się często sięgają po tabletki, które mają na celu przyspieszenie procesu spalania tłuszczu. Jednak stosowanie leków odchudzających bardzo często wiąże się z ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Warto wybrać naturalne substancje, których stosowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Kawa zielona

Jak donosi wielu lekarzy specjalistów, w tym dr Abdul Dulloo z Uniwersytetu Genewskiego w Szwajcarii, zielona kawa podnosi tempo metabolizmu i zwiększa utlenianie się tłuszczów. W jednym z jego badań stwierdzono, że ekstrakt z zielonej kawy z kofeiną daje znacznie więcej energii, niż sama kofeina. Co to oznacza dla Ciebie? Zielona Kawa może pomóc ciału korzystać z tłuszczu jako źródła energii skutecznie zwiększając tempo przemiany materii. Zielona kawa jest w stanie dać organizmowi wystarczająco dużo siły aby przeszedł bez zmęczenia cały dzień wliczając do tego bilansu wizytę na siłowni.

Guma Guar

Pomoże Ci poczuć się pełnym i zmniejszy głód. Jest to również środek przeczyszczający, więc to co jesz zostanie wykorzystane przez organizm i wydalane tak szybko, jak to możliwe. Tym samym minimalizujesz ryzyko odłożenia się tkanki tłuszczowej. Ten środek jest idealną tarczą ochronną przeciwko tłuszczowi, jest stosowany często jako prewencja tuż po odchudzaniu, aby nie nastąpił efekt yo-yo.

Nasiona lnu

Jeśli szukasz ziół bogatych w składniki odżywcze, witaminy, białka i błonnik to spodoba Ci się to co może zaoferować Ci len. Do tego ułatwia kontrolę apetytu Po spożyciu, len rozrasta się w Twoim żołądku aż 5krotnie. Dlatego możesz z powodzeniem korzystać z niego przed posiłkiem (na 30 minut) aby zapewnić sobie żelazną gwarancję, że nie zjesz więcej niż będziesz potrzebował.

Gymnema Sylvestre

To zioło jest stworzone dla wszystkich którzy są zakochani w konsumpcji cukru. Dzięki swoim zatrzymującym pragnienie cukru właściwościom spożywanie go powinno być kluczowym składnikiem diety podczas odchudzania. Zatrzymuje apetyt na słodycze. Działa korzystnie na stan zdrowia i funkcjonowania trzustki. Pomoże też utrzymać poziom cukru we krwi, dzięki czemu unikniesz gwałtownym skokom poziomu glukozy we krwi, co często może powodować apetyt.

Koper

Jeśli potrzebujesz diuretyków które wyciągną z Twojego Ciała duże ilości wody, poprawią energię czy zmniejszą apetyt – koper jest ziołem dla Ciebie. Możesz z niego korzystać w formie tabletek, herbaty czy dodawać go do potraw. Uważa jedynie aby nie przesadzić – w dużych ilościach może być toksyczny.

Sprawdź u lekarzy

Chociaż leki ziołowe są stosunkowo bezpieczne, postaraj się skonsultować z lekarzem w celu omówienia każdej większej kuracji. Zioła mogą mieć poważne skutki uboczne gdy łączysz je ze sobą lub stosujesz w ekstremalnych dawkach.

Tabletki NutritionUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor tabletek Zielona Kawa ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację odchudzającą w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj, żeby zamówić tabletki Zielona Kawa (Green Coffee)

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI: 
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.

 Cześć 🙂 Jak wiecie mamy lato, więc nasze stopy potrzbują specjalnej pielęgnacji. Kto ma działkę, ten wie, że chodzenie na bosaka to codzienność 😉 Wyjazd nad morze? Na plaży też poruszamy się boso. Ostatnio zaopatrzyłam się w SPA dla stóp od Perfecty, w którego skład wchodzi maska-serum do stóp oraz wulkaniczny peeling. Nie wybieram się nad morze, lecz moje stopy ostatnio wymagają naprawdę szczególnej pielęgnacji. Warto o nie zadbać, przecież to one dźwigają cały ciężar naszego ciała - należy im się trochę więcej uwagi. Przecież to nie trwa cały dzień 😉 Wystarczy poświęcić im ok. 20 minut w ciągu całego dnia, a przecież cała dobra ma ich 1440, więc spokojnie, na nic poza tym nie zabraknie Wam czasu 😉

*zdjęcie pochodzi z serwisu weheartit.com

Na pierwszy rzut stosujemy wulkaniczny peeling do stóp

DZIAŁANIE

Peeling złuszczający do stóp zawiera pumeks ze skały wulkanicznej, który złuszcza zrogowaciały naskórek oraz olejek bawełnianym ciekłą parafinę i alantoinę, które wyglądzają, chronią i nawliżają naskórek.

JAK STOSOWAĆ?

Masować mokre stopy peeligiem przez około 5 minut. Następnie spłukać wodą i osuszyć.

SKŁAD

KONSYSTENCJA

Następnie nakładamy maskę-serum do stóp

DZIAŁANIE

Zawiera roślinno-witaminowy kompleks z arniką górską zmiękczający zrogowacenia oraz ciekłą parafinę i alantoinę przyspieszającą naprawę pęknięć naskórka i nawilżające.

JAK STOSOWAĆ?

Po wykonaniu peelingu nałożyć na stopy grubą warstwę, pozostawić na około 15 minut. Nadmiar wmasować.

SKŁAD

KONSYSTENCJA

Peeling jak i maska tworzą idealne połączenie, jeśli chcemy zapewnić swoim stopom odpowiednie nawilżenie oraz lekkość. Wszelkie zgrubienia zniknęły z moich stóp, stały się one w pełni nawilżone, a do tego peeling i maska pozostawiły na nich bardzo przyjemny zapach (mi się trochę kojarzy z cytrusami i wanilią, nie wiem dlaczego). Jeśli chodzi o maskę, bardzo dobrze się wchłania. Ogółem jestem bardzo zadowolona z tego produktu i wiem, że do niego wrócę. 

A Wy mieliście już to SPA dla stóp od Perfecty? Czy jesteście zadowolone z kosmetyków tej firmy?

***

Przypominam o ROZDANIU, któro jest na moim blogu.

Trwa od 1. lipca do 1. sierpnia tego roku.

Jedynym obowiązkowym warunkiem jest jedynie obserwacja bloga.

Zapraszam do posta z rozdaniem TUTAJ. 🙂

Zapraszam do wzięcia udziału w rozdaniu i życzę miłego dnia ;*

***

I N S T A G R A M

T U M B L R